Ryggsekk i RPET-filt med snøring og forsterkede hjørner.
| Artikkelnummer | GI970950-03 |
| Materiale | rPET Filt |
| Høyde | 42 cm |
| Lengde | 33,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 35/8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 38 cmx42 cmx48 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Extractable Heavy Metals, Formaldehyde, Colour Release, BSCI, Cadmium, AZO Dyes/Amines, Lead |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI97095003 | 21369 st |
| Beskrivelse | Antall | Pris/stk | Sum |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt | {total} | ||