Handlenett med lange bæreremmer. 140g/m². Oeko-Tex® STANDARD 100-certifierad. Håndtakslengde: 80 cm.
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Artikkelnummer | 6216406 |
| Størrelse | 37 x 0,2 x 41 cm |
| Materiale | Bomull |
| Trykkeflate | Screen: 26 x 27 cm, DTF Transfer: 25 x 20 cm, DTG Digital Transfer: 30 x 30 cm |
| Vekt | 0.067 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 250 |
| Opprinnelsesland | INDIA |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 316088 |
| Inkommande v.27, 2026 | 40000 |
| Inkommande v.34, 2026 | 175000 |
| Inkommande v.33, 2026 | 62500 |
| Inkommande v.36, 2026 | 62500 |
| Inkommande v.37, 2026 | 128000 |
| Inkommande v.43, 2026 | 45000 |
| Inkommande v.50, 2026 | 450000 |
| Inkommande v.40, 2026 | 200000 |
| Beskrivelse | Antall | Pris/stk | Sum |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt | {total} | ||