41 delers verktøysett inkl. skralle og en praktisk oppbevaringspose. Logoen din er plassert på lokket.
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Artikkelnummer | 9489407 |
| Størrelse | 17,8 x 9,6 x 3,4 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Polypropylen |
| Trykkeflate | Transfer: 5 x 3 cm, UV Digital tryck: 10 x 5 cm |
| Vekt | 0.555 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 5300 |
| Beskrivelse | Antall | Pris/stk | Sum |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt | {total} | ||