CrisMa bryteblakniv med fire ekstra blad.
CrisMa kjennetegnes av sin design, kvalitet og på samme tid en attraktiv pris. Alt fra stasjonære produkter, vesker, mapper, elektronikk og reisevesker.
| Artikkelnummer | 8900503 |
| Størrelse | 15,1 x 2,2 x 4,5 cm |
| Materiale | Plast, Metall |
| Trykkeflate | 3 x 1 cm |
| Vekt | 0.109 kg |
| Antal per innerlåda | 10 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1935 |
| Beskrivelse | Antall | Pris/stk | Sum |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt | {total} | ||