Arches Jacket

Arches Jacket

Velg Variant

Art.nr. 2111048-400

Vi presenterer vår vatterte jakke designet for å tilby enestående komfort og funksjonalitet laget av sertifisert resirkulert polyester. Denne moderne jakken uten hette har lommer med glidelås som er skjult i sømmen. De elastiske mansjettene på ermene sørger for en tettsittende passform, mens den justerbare nederkanten med elastisk snøring gir komfort som kan tilpasses. For ekstra bekvemmelighet er det en innerlomme med glidelås som sørger for sikker oppbevaring, og en hakebeskytter som gir bedre komfort. Den har også en PFAS-fri, vannbestandig overflatebehandling. Pakket i en biobasert, komposterbar pose.

Pris

Antall 1
Pris/stk 699,00

Vi tilbyr

   Personlig service
   Gratis digital korrektur
   Kvalitetsprodukter
   Raske leveranser

Spør oss

Ring:

91860868

E-post:
petter@kcfollo.no



Harvest

Det er over 50 år siden den amerikanske baseballhelten James Harvest avsluttet sin 11 år lange karriere, men hans navn lever videre. Siden 1988 har James Harvest Sportswear tekstilkolleksjon hjulpet tusenvis av bedrifter med å skape god lagånd!


Vis samtlige produkter fra Harvest
Artikkelnummer 2111048-400
Ledetid 3
Kvinner/Menn Male
Materialer Skall: 100 % Resirkulert Polyester. Pongee 240T. C. Zero DWR, 82 g/m², Fôr: 100 % Resirkulert Polyester, 210T Taft Solid, 37 g/m². Vattering: 95 % Resirkulert Polyester, 5 % Polyester, 160 g/m² kropp / 140 g/m² ermer.
Land Myanmar
Prisinformasjon Alla priser är NOK ekskl. mva.
Lagersaldo S 30 st
Lagersaldo M 88 st
Lagersaldo L 130 st
Lagersaldo XL 100 st
Lagersaldo XXL 40 st
Lagersaldo 3XL 10 st
Lagersaldo 4XL 10 st