Vakuumisolert dobbeltvegget rustfri stål termos med LED termometer, trykk på lokket og temperaturen vises på lokket, volum 450 ml.
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Artikkelnummer | 6155406 |
| Størrelse | ø 6,3 x 23,3 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast, Polypropylen, Silikon |
| Trykkeflate | Laser: 4 x 4 cm, Screen: 18 x 15 cm |
| Vekt | 0.333 kg |
| Batterier | 1 x CR2032 |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4565 |
| Inkommande v.38, 2026 | 5000 |
| Beskrivelse | Antall | Pris/stk | Sum |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt | {total} | ||