Sammenleggbar transparentfarget vannflaske 0,42 L, med karabinkrok. Tar knapt mer plass en selve væsken. Lett å ta med
| Artikkelnummer | GI7567-06 |
| Materiale | PP, PE, PA |
| Høyde | 3,1 cm |
| Bredde | 11,9 cm |
| Lengde | 26,5 cm |
| Størrelse | 11,9 cmx3,1 cmx26,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 24/12.01 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/400 |
| Carton Størrelse | 40 cmx59,5 cmx42 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Phthalates, SVHC\'s, Food Safe, Cadmium, PAHs, Lead, LFGB, Bisphenol A (BPA) |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI756706 | 12379 st |
| Beskrivelse | Antall | Pris/stk | Sum |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt | {total} | ||