Stilolinea® kulepenn med blått blekk i naturmaterialer, 80% nedbrytbar/komposterbar. Med transparent skaft og gummigrep. (EN13432:2000-12). Made in Italy.
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 5,23 | 4,87 | 4,33 | 4,15 | 3,78 | 3,60 |
| Artikkelnummer | 262855-004 |
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 13.7 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vekt | 11 g |
| Volum | 0.6969 m3 |
| Opprinnelsesland | Italy |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Beskrivelse | Antall | Pris/stk | Sum |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt | {total} | ||