Kulepenn med blått blekk og skaft av 50% ABS og 50% hvetestrå, metallklips og kromdetaljer laget av kunststoff.
| Artikkelnummer | 262496-005 |
| Materiale | Hvetehalm, Syntetisk materiale, Metall |
| Lengde | 13.9 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vekt | 9.5 g |
| Volum | 0.5236 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Beskrivelse | Antall | Pris/stk | Sum |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt | {total} | ||