En vakker geometrisk kopp laget av Fine Bone China-porselen av høyeste kvalitet. Den har en perfekt matchet tallerken. Den tilhører Prestige Line. Ideell sammen med Tiara-kruset.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 322,00 | 257,00 | 189,00 | 181,00 | 148,00 | 139,00 | 131,00 | 124,00 | 124,00 |
| Artikkelnummer | C246-02 |
| Materiale | Fine Bone China porslin |
| Høyde | 77 mm |
| Kapasitet | 250 ml |
| Diameter | 88 mm |
| Carton Størrelse | 30 cmx40 cmx29,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Beskrivelse | Antall | Pris/stk | Sum |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt | {total} | ||