Et originalt krus i øko-stil. Den skiller seg ut med sin vulkanske form og matte overflate tilgjengelig i tre naturlige farger. Den tilbyr omfattende merkevarebyggingsalternativer.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 161,00 | 129,00 | 95,00 | 91,00 | 74,50 | 70,00 | 66,00 | 62,50 | 62,00 |
| Artikkelnummer | M526-009 |
| Materiale | Matt keramik |
| Høyde | 90 mm |
| Kapasitet | 370 ml |
| Diameter | 94 mm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Carton Størrelse | 47,2 cmx40 cmx36,7 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Beskrivelse | Antall | Pris/stk | Sum |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt | {total} | ||