Tidligere kjent som Marco-kruset. Porselenskrus med originalt håndtak. Kombinert med dekorasjonen lar den deg skille deg ut fra konkurrentene på en unik måte.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 107,00 | 85,50 | 63,00 | 60,50 | 49,35 | 46,45 | 43,65 | 41,60 | 41,10 |
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Artikkelnummer | M488-02 |
| Materiale | Porslin |
| Høyde | 98 mm |
| Kapasitet | 400 ml |
| Diameter | 88 mm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 42 cmx30 cmx31,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Beskrivelse | Antall | Pris/stk | Sum |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt | {total} | ||