Krus i porselen med klassiske former.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 88,50 | 70,50 | 52,00 | 49,85 | 40,75 | 38,40 | 36,15 | 34,40 | 33,65 |
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Emballasje med åpning som viser avtrykk på kruset fra drikkesiden.
Gaveeske til to krus i mange forskjellige farger
Gaveeske til 4 krus i mange forskjellige farger.
Gaveeske til 6 krus i mange forskjellige farger.
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Artikkelnummer | M026-02 |
| Materiale | Porslin |
| Høyde | 67 mm |
| Kapasitet | 200 ml |
| Diameter | 82 mm |
| Carton Størrelse | 39 cmx45 cmx44,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Beskrivelse | Antall | Pris/stk | Sum |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt | {total} | ||