Romslig kopp tilgjengelig i 5 farger.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 137,00 | 110,00 | 81,00 | 77,50 | 63,00 | 59,50 | 56,00 | 53,50 | 52,50 |
Gaveeske med en åpning som viser avtrykk på en kopp
Gaveeske P716 for 4 sett krus
Gaveeske P716 for 6 sett krus
Gaveeske P723 for 2 koppsett
| Artikkelnummer | C221-192 |
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 62 mm |
| Kapasitet | 230 ml |
| Diameter | 93 mm |
| Carton Størrelse | 45,0 cmx40,0 cmx28,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Beskrivelse | Antall | Pris/stk | Sum |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt | {total} | ||