Metall brevåpner. Leveres i en svart, laminert presentasjonsboks.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
| Artikkelnummer | GI3691-32 |
| Materiale | Metall |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 5,1 cm |
| Lengde | 15 cm |
| Størrelse | 5,1 cmx1,5 cmx15 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 33/6.63 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 20/100 |
| Carton Størrelse | 20 cmx30 cmx34 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Nickel, PAHs, 94/62/EC |
| Prisinformasjon | Alla priser är NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI369132 | 1668 st |
| Beskrivelse | Antall | Pris/stk | Sum |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt | {total} | ||